Lūdzu uzgaidiet, notiek datu apstrāde...
 
Darba kārtības kalendārā formā

Calendar IconApril 2017
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
27
28
08:30 Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
12:00 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00 Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas sēde
12:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
13:00 Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
13:30 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas sēde
14:00 Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde
14:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
29
09:00 Pieprasījumu komisijas sēde
09:30 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:30 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
12:00 Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:00 Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00 Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:30 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00 Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
30
14:00 Eiropas lietu komisijas sēde
31
1
2
3
4
09:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Nodokļu politikas apakškomisijas un Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas kopsēde
09:00 Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Nodokļu politikas apakškomisijas kopsēde
09:30 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
12:00 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Informācijas tehnoloģiju un inovatīvās uzņēmējdarbības apakškomisijas sēde
12:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
13:00 Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
13:30 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas sēde
14:00 Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde
5
09:00 Pieprasījumu komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
12:00 Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:00 Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00 Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:30 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisijas sēde
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
08:40 Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
09:00 Eiropas lietu komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00 Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas sēde
13:00 Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
14:00 Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde
19
09:00 Eiropas lietu komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Ārlietu komisijas sēde
12:00 Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00 Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:00 Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00 Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:30 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:30 Eiropas lietu komisijas sēde (turpinājums)
13:00 Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
20
12:30 Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
21
09:00 Eiropas lietu komisijas sēde
22
23
24
25
08:30 Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:45 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
10:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
11:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
12:00 Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas sēde
13:00 Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
13:30 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas sēde
26
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
11:30 Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas un Ilgtspējīgas attīstības komisijas kopsēde
11:30 Ilgtspējīgas attīstības komisijas un Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas kopsēde
12:00 Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:30 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisijas sēde
13:00 Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
27
08:00 Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
28
29
30