Lūdzu uzgaidiet, notiek datu apstrāde...
 
Darba kārtības kalendārā formā

Calendar IconOctober 2017
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
25
11:00 Parlamentārās izmeklēšanas komisija par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesās Nr.16870000911 sēde
26
08:30 Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas un Nacionālās drošības komisijas kopsēde
10:00 Nacionālās drošības komisijas un Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas kopsēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
11:40 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata politikas apakškomisijas sēde
12:00 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00 Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas sēde
13:00 Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
13:30 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas sēde
14:00 Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde
15:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
27
09:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
09:00 Pieprasījumu komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00 Ārlietu komisijas sēde
12:00 Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00 Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00 Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:30 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00 Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
28
08:45 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
08:45 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:40 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
29
12:00 Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
30
1
2
11:00 Parlamentārās izmeklēšanas komisija par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesās Nr.16870000911 sēde
3
08:45 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
09:45 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas kopsēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas un Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas kopsēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
11:40 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata politikas apakškomisijas sēde
12:00 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00 Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
13:30 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas sēde
4
09:00 Eiropas lietu komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00 Ārlietu komisijas sēde
12:00 Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00 Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00 Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:00 Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
13:00 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
5
08:45 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
12:30 Eiropas lietu komisijas sēde
Sociālo un darba lietu komisijas sēde
6
7
8
9
09:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
11:00 Parlamentārās izmeklēšanas komisija par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesās Nr.16870000911 sēde
10
08:30 Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:45 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
11:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas kopsēde
11:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas kopsēde
12:00 Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas sēde
13:00 Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
14:00 Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde
11
08:30 Eiropas lietu komisijas sēde
09:00 Pieprasījumu komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00 Ārlietu komisijas sēde
12:00 Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00 Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00 Nacionālās drošības komisijas sēde
13:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisijas sēde
12
13
08:30 Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
09:00 Eiropas lietu komisijas sēde
14
15
16
17
08:30 Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
12:00 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
13:00 Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
13:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
18
08:30 Eiropas lietu komisijas sēde
09:00 Pieprasījumu komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00 Ārlietu komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
12:00 Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00 Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00 Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00 Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00 Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
19
11:30 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
20
21
22
23
10:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
11:30 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)
14:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)
16:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)
24
08:30 Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:45 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
09:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:30 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
11:30 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
12:00 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
13:00 Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
13:30 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas sēde
14:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)
14:00 Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde
25
08:30 Eiropas lietu komisijas sēde
09:00 Pieprasījumu komisijas sēde
09:00 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00 Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:00 Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00 Juridiskās komisijas sēde
10:00 Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00 Ārlietu komisijas sēde
12:00 Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
12:00 Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00 Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:30 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas un Publisko izdevumu un revīzijas komisijas kopsēde
12:30 Publisko izdevumu un revīzijas komisijas un Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas kopsēde
13:00 Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
26
27
28
29
30
31
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
1
10:00 Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
12:00 Nacionālās drošības komisijas sēde
2
3
09:00 Eiropas lietu komisijas sēde
4
5